logo drevitalodkaz na drevené oknáodkaz na plastové oknáodkaz na interiérové dvereodkaz na interiérové dvere
Pre informácie o tovare nás kontaktujte na    038 / 542 6465,     0905 / 205 145  

Zimné záhrady

Zimné záhrady

 

 

Zimná záhrada sa projektuje ako stavba pričlenená k domu. Či je vaším zámerom vytvoriť malú oázu pre odpočinok, alebo sa usilujete zväčšiť obytný priestor, zimná záhrada je ideálnym riešením. Príjemným spôsobom dotvára vzhľad domu a zvyšuje jeho celkovú hodnotu. Moderná technológia poskytuje veľkú variabilitu a umožňuje tak dosiahnuť vysnívaný vzhľad zimnej záhrady.  
 
 
 
 
Zimná záhrada zabezpečí, že interiér sa v lete nebude prehrievať a v zime nebude prepúšťať chlad. Vyhovujúce tepelnoizolačné vlastnosti možno docieliť kvalitným izolačným sklom.  Vďaka týmto parametrom bude zimná záhrada ideálnym miestom pre odpočinok v akomkoľvek ročnom období.  
Dôležitý je výber správnej orientácia zimnej záhrady. Na juh otočená miestnosť má výhodu tepla a svetla behom celého roka, ale nezaobíde sa bez zatienenia. Zimné záhrady orientované na sever bývajú studené a tienisté, ale keď im doprajete termoizolačné sklo a izoláciu stien a podlahy, premení sa v pohodlnú oázu. Východne orientované budú mať plno slnka ráno, a pri použití špeciálneho zasklenia sa teplo udrží až do popoludnia. Zimné záhrady umiestnené na západ budú zaliate svetlom večer.